Asystent działu handlowego

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k. Poznania
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, statystyk oraz analiz
  • Przygotowywanie prezentacji sprzedażowych
  • Organizacja spotkań z Klientami
  • Pomoc przy organizacji spotkań wewnętrznych
  • Planowanie działań promocyjnych
  • Sporządzanie ofert
  • Poszukiwanie potencjalnych kontrahentów
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Analiza i monitorowanie działań konkurencji
  • Bieżąca obsługa zamówień i związanej z tym dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie: studenci lub absolwenci szkół wyższych (preferowane kierunki: ekonomiczne, marketing, zarządzanie, logistyka, technologia żywności)
  • Dobra znajomość programów: MS Excel, Power Point, MS Word, MS Outlook
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz dokładności i skrupulatności
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Wysoką kulturę pracy w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość awansów wewnętrznych

Cv proszę wysłać na adres: rekrutacja@kuchniapolki.pl